תיכון עירוני יד' - המבנה הארגוני
נווט למעלה
כתובת: רח' אבן ספיר 8 חטיבה ז-ח: ראול ולנברג 28
טלפון : 036470970 חטיבה ז-ח: 03-6470020
פקס : פקס תיכון: 036494474 חטיבה: 036480882
שעות קבלה:
 


המבנה הארגוני של ביה"ס - שנה"ל תשע"ו

 

מנהל ביה"ס:                         מר הראל גוטשטיין

 

חטיבה ז'-ח'                                        מנהלת: גב' דבורי נרקיס

                                                            ס. מנהלת: גב' חגית בק

                                                            יועצת: גב' אורית נחום

                                                            רכזת כיתות ז': גב' עדי יודקובסקי

                                                            רכזת כיתות ח': גב' חן ששון                                                                            

חטיבה ט'-י'                                        מנהלת: גב' סיגל בן עמי 

                                                             יועצת: גב' הדס ריבלין

                                                            רכזת כיתות ט': גב' ענבר בר-לב

                                                            רכזת כיתות י': גב' נועה שומרוני

 

חטיבה י"א-י"ב                                   מנהלת: גב' יעל לויצקי

                                                             רכזת כיתות י"ב: גב' עדי ורשל

 

​אשכול הפיס לאומנויות ולמדעים       

                                                                                                     ​מנהלת: גב' מיכל מנדלברג

טלפון: 6480238

פקס: 6480244

 

 

רכזת הערכה, בקרה ומשוב:  גב' יוספה הנס

                       

רכזת ייעוץ: גב' הדס ריבלין

 

רכזת חברתית בית-ספרית: גב' מיכל תמרי כהן

 

מנהלת אדמיניסטרטיבית: גב' יעל כבירי        

 

מזכירה ראשית: גב' רחלי כהן


מנהלי מקצוע – שנה"ל תשע"ו


תחום דעת

שכבות

שם מנהל המקצוע

אומנויות

ז'-י"ב

שלי טל

אזרחות

ט'-י"ב

איתי סאל

אנגלית

ז'-י"ב

טובה סיניאנסקי

היסטוריה

ז'-י"ב

רונית לרנר

חנ"ג

ז'-י"ב

איילה בנדל

כימיה

י'-י"ב

שרילי ברקוביץ

מורשת ישראל

ז'-ח'

שושי וייסברגר

מד"ח

י"א-י"ב

ברכה סביל

מדעים

ז'-ח'

תמר סגל

ט'-י"ב

מיכל מנדלברג

מחשבים

י'-י"ב

אורית רביד-רדה

מתמטיקה

ז'-ח' 

תמי בריל

ט'-י"ב

ענת אמסטר

ספרות

ז'-י"ב

ענת גז

ערבית

ז'-י"ב

שגית לסר-ניצן

תנ"ך

ז'-י"ב

יוספה הנס

תקשורת

י'-י"ב

חני ינאי גלין


בעלי תפקידים נוספים:

גב' חיה דן                                  רכזת תחום טיפול

גב' שירית פרץ                           רכזת מעורבות חברתית

מר עודד בינר/מר פליקס גוטקין רכז הביטחון

גב' איריס רז חרודי                   אחראית על האתר הבית ספרי וסמארט סקול

גב' מאשה פירסטנברג               רכזת התאמות

גב' שושי וייסברגר                    רכזת אל"ה

גב' שלי טל                               רכזת פרוייקטים פדגוגיים 

גב' תמר סגל                            רכזת תקשוב